Lotte Boonstra
foto Simon Van Looveren
Tijden & Tickets
Keer terug naar overzicht Translate EN
Multidisciplinair / Doorlopend / maker bij PLAN Brabant / Première / Cement Coproductie / Language no Problem

30-05 t/m 01-06

Lotte Boonstra

MAN MADE MASS

In deze museale choreografie worstelen twaalf personen tussen de 10 en 73 jaar zich door de grootsheid van menselijke creaties. Ze zitten vast in stukken beton, vergroeien met hopen zand en dragen stukken aardkorst mee. Hoe verhouden onze lichamen zich tot de massa die ons omringt?

MAN MADE MASS is een levende expositie, een choreografie van mensen en sculpturen. We zien de mens die vastzit en op zoek gaat, vernietigt en creëert, ploetert en zorg draagt. Een monumentaal werk dat de immense impact van de mens op aarde thematiseert maar tegelijkertijd een intiem portret is van het menselijk bestaan. 

Let op: MAN MADE MASS is doorlopend te ervaren binnen de aangegeven tijdvakken. Bezoekers kunnen op elk moment binnenkomen en vertrekken. Het gemiddelde bezoek duurt 45 minuten.

Lotte Boonstra begeeft zich op het grensvlak van beeldende kunst en theater. Haar sculpturale performances gaan onnadrukkelijk nadrukkelijk over onszelf. MAN MADE MASS is het eerste werk in een reeks die ze de komende jaren zal ontwikkelen als PLAN-maker onder de vleugels van Theater Artemis. 

In 2024 was Lotte Boonstra ook te zien op Festival Cement met 777.600.
Bekijk credits

Regie en sculpturen: Lotte Boonstra
Assistentie scenografie: Sven Roofthooft
Performers: Rob Smorenberg, Huseyin Umaysiz, Annabel Koele, John Niyibizi en anderen.
Lichtontwerp: Lucas van Haesbroeck
Dramaturgie: Ingrid de Rond
Productie: Rick Hooijberg
Atelier: Nina Verhaert, Lisette Sivard
Co-productie: Theater Artemis, Festival Cement, HetBos (BE)
Met steun van: PLAN Brabant, Fonds Nieuwe Makers stad Antwerpen

2992

Lotte Boonstra toont de massa van de mens

Interview met Lotte Boonstra voor PLAN Talentontwikkeling Brabant. Theatermaker Lotte Boonstra maakt levende sculpturen, zo zegt ze zelf. ‘Eigenlijk kijk je tijdens mijn voorstellingen naar een tentoonstelling die de hele tijd verandert.’ Performers dragen in haar werk vaak opmerkelijke kostuums, lopen het podium op en af en voeren handelingen uit zonder te spreken.

Dikke tip: koop een pas!

Zo 1 juni: pay what you can

Op zondag 1 juni bepaal je als Cement bezoeker zelf wat je betaalt voor een voorstelling. Je koopt vooraf een ticket enkiest een prijs die het beste bij jouw budget past:

XS - €5

S - €10

M €15

L €17,50

XL €20

VR 30 MEI
Tijd: 18:00 - 20:00
Locatie: Fenix Factory
Prijs: € 17,50
ZA 31 MEI
Tijd: 18:00 - 20:00
Locatie: Fenix Factory
Prijs: € 17,50
ZO 1 JUNI
Tijd: 15:00 - 17:00
Locatie: Fenix Factory
Prijs: € 17,50